X
تبلیغات
زولا

چگونه در زمان کمتری شرکت ثبت کنیم؟

یکشنبه 2 مهر 1396 ساعت 22:35

چگونه در زمان کمتری شرکت ثبت کنیم؟ - اگر می خواهید در زمان کمتری شرکت ثبت نمائید و ثبت شرکت فوری و سریع را مد نظر دارید .... اگر قصد دارید شرکت خودتان را با حداقل هزینه ثبت نمائید ... اگر می خواهید برای ثبت شرکت در حداقل زمان با متخصصین ثبت شرکت و رتبه بندی مشورت نمائید .... در هر صورت، بر روی لینک زیر کلیک کنید.


http://company-registration.soodiran.com/

 

مراحل ثبت شرکت سهامی عام
پس از تهیه اظهارنامه و طرح اساس نامه، همه ی برگه ها به امضای کلیه موسسین می رسد. افتتاح حساب به نام شرکت در شرف تاسیس نزد یکی از بانک ها، از مراحل ضروری ثبت شرکت سهامی عام می باشد. تعهد موسسین حداقل ۲۱ درصد سرمایه ی شرکت است و آن ها باید حداقل ۳۵ درصد مبلغ تعهد شده را در حساب شرکت، سپرده نمایند. پس از امضای طرح اعلامیه پذیره نویسی توسط موسسین، این برگه همراه با اظهارنامه و طرح اساس نامه به اداره ی ثبت شرکت ها، ارایه می شود.
نکته:لازم به ذکر است طرح اظهارنامه، اساس نامه و طرح اعلامیه پذیره نویسی باید منطبق بر مواد ۹،۳،۰ لایحه اصلاحی قانون تجارت تنظیم گردد .
اداره ی ثبت شرکت ها مبادرت به مطالعه ی طرح اظهارنامه، طرح اساس نامه و طرح اعلامیه پذیره نویسی سهام می کند و سپس اجازه ی انتشار اعلامیه پذیره نویسی سهام را صادر می نماید.

کلیه مدارک لازم و مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص و عام

چگونه شرکت ثبت کنیم؟ مراحل و مدارک لازم برای تاسیس شرکت و موسسه  و .... در این بخش توضیح داده شده است. اگر سوال چگونه یک شرکت ساختمانی تاسیس کنیم برای شما مطرح است و قصد دارید با مشاوره با افراد مجرب در زمینه تاسیس و ثبت شرکت و موسسه اطلاعات خوبی بدست آورید ...
در صورتیکه در زمینه مراحل تاسیس شرکت پیمانکاری و مشاور و یا در زمینه مراحل ثبت شرکت سهامی خاص، مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود و .... سوال دارید ....

اگر می خواهید اطلاعات کاملی در زمینه مدارک لازم برای ثبت شرکت بدست آورید و با افراد متخصص و خبره در این زمینه مشورت نمائید ...

مطالعه کنید: راهنمای گام به گام و مدارک لازم ثبت شرکت

بعد از این که شرکت یا موسسه را ثبت نمودید، باید طی یک هفته، دفاتر تجاری را پلمپ نمایید. بعد از این باید حوزه مالیاتی خود را تعیین و اقدام به اخذ کد اقتصادی کنید. اگر از این کار امتناع کنید مسوولیت جرائم اقتصادی بر عهده ی شماست. بعد از این به مدت دو ماه فرصت دارید )دو ماه از تاریخ ثبت شرکت( نسبت به پرداخت ده در هزار سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید. در صورتی که از این کار نیز امتناع ورزید به میزان دو برابر جریمه خواهید شد . خوب است هنگام ثبت شرکت چه قبل و چه بعد از آن با مشاورین ثبت شرکت مشاوره داشته و از روند امور کاملا آگاه باشید تا دچار ضرر و زیان نشوید .

همانطور که می دانید هر کشور قوانین خاص خودش را دارد و در ایران هم برای ثبت و رتبه بندی شرکت، خرید و فروش شرکت، افرادی که می توانند شرکت ثبت نمایند و .... قوانینی وجود دارد. در ادامه افرادی که می توانند در ایران شرکت ثبت نمایند توضیح داده شده است.
1- تمامی افراد حقیقی و حقوقی (خارجی یا ایرانی) می توانند در ایران شرکت ثبت کنند.
2- چنانچه فردی دارا سوء پیشینه باشد، هنوز می تواند شرکت ثبت کند ولی این افراد بعد از به ثبت رساندن شرکت نمی تواند عضو هیات مدیره، مدیر عامل و یا بازرس باشد.
3- همانطور که گفته شد، افراد خارجی هم می توانند حتی بدون شریک ایرانی در ایران شرکت ثبت نمایند.
4- چند شرکت بدون وجود اشخاص حقیقی با هم می توانند شرکت مستقلی را احداث نمایند.
منبع: http://www.esherkat.com

در این بخش در مورد ثبت شرکت، مراحل و مدارک ان و .... توضیحاتی ارائه شده است. ممکن است سوالهای زیر برای شما مطرح باشد.
چگونه شرکت ثبت کنیم و مراحل ثبت شرکتها به چه شکلی است؟
مدارک لازم برای ثبت شرکت و موسسه در تهران و یا هر جای دیگر ایران به چه صورتی است؟
مطالعه کنید: مدارک لازم جهت رتبه بندی شرکتها، آموزش رتبه بندی و اخذ گرید
قیمت و هزینه ثبت شرکت چقدر است؟
میزان سرمایه لازم برای ثبت شرکت و موسسه چقدر می باشد؟
چگونه یک شرکت ساختمانی تاسیس کنیم و چه مدارکی لازم است؟
مراحل تاسیس شرکت، مراحل ثبت شرکت سهامی خاص، مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ... کدام است؟
مطالعه کنید: راهنمای گام به گام و مدارک لازم ثبت شرکت
مدارک لازم برای ثبت شرکت
با جزئیات کامل کدام موارد است؟

رتبه بندی چیست؟
رتبه بندی یا گرید یک نوع معیار صلاحیت گذاری برای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران در ارائه ی خدمات و دفاع از حقوق بهره وران می باشد که توسط معاونت برنامه ریزی و نطارت راهبردی ریاست جمهوری اتخاذ می شود.


شرکت ها از نظر سازمان فنی و عمران استاندارد به دو دسته تقسیم می شوند:
1-شرکت هایی که به آن ها پیمانی اطلاق می شود.
2-شرکت هایی که به آن ها مشاور اطلاق می شود.
برای شرکت های پیمانکاری،رتبه بندی شرکت ها در 11 رشته معرفی شده و در پایه های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 تعریف می شود که بالاترین رتبه،رتبه ی 1 و پایین ترین رتبه،رتبه 5 می باشد و شرکت های مهندسی مشاور در سه پایه رتبه بندی می شوند که بالاترین رتبه،رتبه ی 1 و پایین ترین رتبه،رتبه ی 3 می باشد.
منبع: https://companyregister.ir

در این بخش گام های لازم برای ثبت شرکت تضامنی ارائه شده است. برای ثبت شرکت تضامنی بعد از مشاوره با مرکز ثبت شرکت باید گام های زیر به ترتیب دنبال شود:
 انعقاد قرارداد
 تهیه مدارک لازم
 امضا اساس نامه و فرم های مورد نیاز
 طی نمودن مراحل اداری در اداره ثبت شرکت ها
نکته: تعیین نام شرکت سریع تر خواهد بود.
 آماده سازی مدارک و تحویل به مشتری
هزینه های مورد نیاز برای ثبت چنین شرکتی مبلغ ۰۵۱ هزار تومان و سایر مبالغ دولتی و روزنامه می باشد.
منبع: http://www.esherkat.com

تمامی مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی عام و سهای خاص و .... در این بخش ارائه شده است. مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی عام و سهای خاص به صورت زیر است.
الف: کپی مدارک هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی، گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره، کپی
شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل (در شرکت های سهامی خاص)
ب : نام شرکت
پ: موضوع شرکت
ج : آدرس شرکت (می بایست فقط در محدوده منطقه ثبتی شرکت باشد)
چ: میزان سرمایه شرکت
و: تعیین سهامداران و میزان سهام آن ها
ه: تعیین مدیران شرکت و سمت آن ها (مدیرعامل، رییس هیات مدیره، نایب رییس هیات مدیره)
ر: حق امضای شرکت
ز: تعیین بازرسین شرکت (مخصوص شرکت های سهامی خاص)
نکته: بازرسین نباید هم فامیل اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشد.
بدین صورت می توانید به راحتی به ثبت شرکت خود اقدام نمایید.
منبع: http://www.esherkat.com

راهنمای دقیق و گام به گام ثبت شرکت و موسسه در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید شرکت یا موسسه ثبت نمائید به صورت زیر عمل کنید.  در مرحله اول باید یک شریک خوب پیدا کنید. مسئولیت، وظیفه و حق رای هر شخصی در شرکت به اندازه میزان سرمایه او در شرکت است. در مرحله بعد باید به سراغ سامانه اینترنتی ثبت شرکتها (http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx) بروید و درخواست ثبت شرکت خودتان را تکمیل نمائید. سپس باید نام و نوع شخص حقوقی شرکت را انتخاب نمائید و در فرم وارد کنید. می توانید 5 اسم برای شرکت خودتان انتخاب کنید و در نهایت یکی از آنها که تکراری نباشد و شرایط لازم را داشته باشد انتخاب خواهد شد. در مرحله بعد باید مدت زمان (محدود یا نامحدود) و نوع فعالیت شرکت خودتان را مشخص کنید. سپس محل شرکت را مشخص خواهید کرد. اگر هنوز مکانی برای شرکت در نظر نگرفته اید آدرس منزل را بدهید تا مدارک ثبت شرکت برای شما ارسال شود. در ادامه، میزان مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه اولیه شرکت را مشخص خواهید کرد. در مرحله بعد اسامی تمامی شرکای خودتان را در فرم وارد می نمائید. سپس میزان سهم هر یک از شرکا و نوع سهم و سمت انها را تعیین خواهید کرد. در مرحله نهم تعداد شعبه های شرکت و مکانی که برای آنها در نظر گرفته اید را معلوم می کنید و در مرحله بعد نیز با استفاده از فرم مربوط به اساس نامه، اساس نامه شرکت را تعیین خواهید کرد. در ادامه باید منتظر باشید تا مدارک به دست شما برسد. در اقدام آخر شما باید آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی به چاپ برسانید که این کار بعد از تایید تمام مراحل و دریافت شماره ثبت انجام می گیرد. اصل این آگهی لازم و ضروری است. پس در حفظ آن بکوشید. در آگهی باید نام و نوع شرکت ثبت شود که پس از درج آگهی شما می توانید کار خود را به طور رسمی آغاز کنید. اگر در زمینه نحوه ثبت شرکت، چگونگی رتبه بندی شرکت و ارتقای رتبه شرکت خودتان، واگذاری رتبه5 آماده پیمانکاری، مراحل ارائه شده برای ثبت شرکتها و .... قصد دارید با متخصصین ثبت شرکت مشورت نمائید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.


رتبه بندی -- ثبت شرکت به صورت تخصصی

ثبت شرکت مشاوران ماهور اخذ و ارتقاء رتبه های پیمانکاری در کمتر از دو ماه به صورت تخصصی صلاحیت وزارت کار کلیه امور مربوط به شرکت - اعم از ثبت شرکت سهامی خاص - مسئولیت محدود- ثبت صورتجلسه .- اخذ کد اقتصادی -اخذ کارت بازرگانی - واگذاری 100% سهام شرکت های بازرگانی و پیمانکاری واگذارثبت هر نوع شرکت و موسسه زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری اولین مرکز مشاوره تخصصی ثبت شرکت در تمامی شهرستانهای استان تهران با بیش از ده سال سابقه مستمر و دائم . * ثبت شرکت و موسسه در زمینه های فنی و مهندسی ، خدماتی ، حسابداری ، راهسازی ، تولیدی ، ساختمانی ، بازرگانی ، صنعتی ، کشاورز

موسسه ثبتی و حقوقی اندیشهموسسه حقوقی اندیشه: کلیه امور ثبت شرکتها در تهران شیراز افزایش سرمایه بدون واریزی نقل و انتقال سهام در شرکت های سهامی خاص بدون حضور در اداره دارایی و پرداخت 4% مشارکت داخلی و خارجی و کنسرسیوم و جوینت ونچر اخذ نمایندگی خارجیو امور ثبت آن جابجایی شرکا و ورود و خروج شریک بدون

استخدام و رتبه بندی

"" قابل توجه متقاضیان جهت استخدام و رتبه بندی "" کاردان تا دکترای عمران- معماری- مکانیک- زمین شناسی- برق-کشاورزی و تمامی رشته های مهندس درتمام گرایشها از 3سال سابقه تا بازنشسته جهت استخدام و رتبه بندی در معتبرترین شرکتهای پیمانکاری -مشاور و انفورماتیک به همراه

واگذاری شرکتهای آماده پیمانکاری و مشاور رتبه بندی تخصصی شرکت های پیمانکاری و مشاور اخذ - ارتقا - تمدید رتبه پیمانکاری در کوتاهترین زمان خرید و فروش رتبه های آماده و شرکت در تمامی رشته ها و پایه ها شما میتوانید رتبه درخواستی و یا مبلغ و تاریخ قرارداد را جهت محاسبه امتیاز برحق محوران بارمان ثبت شرکت، رتبه بندی شرکت ،اخذ و ارتقاء رتبه ،در کوتاهترین زمان... شرکتهای آماده پیمانکاری (عمرانی ) جهت واگذاری (گرید 5 ) رتبه 5 راه و ابنیه (ساختمان) رتبه 5 راه و آب رتبه 5 راه و تاسیسات رتبه 5 راه و ترابری رتبه 5 آب و ابنیه رتبه 5 ابنیه 5 برق و اب


حق محوران بارمان خدمات تخصصی ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص و تعاونی و خدمات رتبه بندی-ثبت نام ساجات-اخذ کد اقتصادی- اخذ گرید پیمانکاری و مشاور-تغییرات-انحلال-پلمپ دفاتر-تامین مهندس جهت رتبه بندی در سراسر ایران-واگذاری گریدهای آماده پیمانکاری در کلیه رشته ها و پایه ها
برچسب‌ها: ثبت شرکت
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.