بهترین سایت ثبت شرکت و رتبه بندی و خرید و فروش موسسه و شرکت و رتبه

یکشنبه 5 شهریور 1396 ساعت 13:54

اگر در جستجوی بهترین سایت ثبت شرکت و رتبه بندی و خرید و فروش موسسه و شرکت و رتبه و گرید هستید .... اگر می خواهید با ثبت تبلیغات در بهترین سایت ثبت شرکت و رتبه بندی و خرید و فروش موسسه و شرکت و رتبه در زمینه ثبت و تاسیس شرکت و موسسه و رتبه بندی و ارتقای رتبه و .... فعالیت داشته باشید .... اگر در جستجوی موسسات و افراد متخصص در زمینه ثبت شرکت و رتبه بندی هستید .... در هر صورت، به سایت سودایران مراجعه نمائید. بر روی لینک زیر کلیک کنید. در سایت سودایران هم می توانید لیست افراد متخصص و موسساتی که در زمینه ثبت شرکت و خرید و رفروش رتبه و شرکت و .... فعالیت دارند را مشاهده نمائید و هم اگر خودتان در این زمینه فعالیت دارید تبلیغات خودتان را درج کنید.


http://company-registration.soodiran.com/


برای دریافت خدمات در زمینه کلیه امور مربوط به شرکت - اعم از ثبت شرکت - ثبت صورتجلسات - اخذ کد اقتصادی -اخذ کارت بازرگانی - واگذاری 100% سهام شرکت های بازرگانی و پیمانکاری واگذاریه رتبه های پیمانکاری 5-4-3-2-1- و .... بر روی لینک زیر کلیک کنید.

به منظور ارائه خدمات در زمینه واگذاری رتبه راه و ساختمان(و غیره) ثبت تهران با 4 سال اعتبار کارتکس و 2 سال اعتبار مهندسین امتیاز آور با قیمت توافقی.شرکت فوق ثبت شده در سامانه ساجات می باشد.  رتبه های پیمانکاری پایه 5 در تمامی رشته ها آماده واگذاری به پیمانکاران می باشد.و .... بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.
به منظور دریافت خدمات در زمینه های:
1 - رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری و مشاور در حداقل زمان
این خدمت برگرفته از بدو تاسیس شرکت تا اخذ رتبه در سامانه ساجات می باشد.
2- اخذ گذرواژه دوم جهت ورود به سامانه ساجات
3- تامین نیروی امتیاز آور شرکتها جهت تامین حد نصاب امتیاز هیئت مدیره ای و پرسنلی شرکت مطابق با جدیدترین آئین نامه ساجات
4- اخذ کد اقتصادی تعیین حوزه مالیاتی
5- رتبه آماده پیمانکاری-ثبت برند-رتبه5-تمدید رتبه-رتبه شرکتها-اخذ رتبه پیمانکاری-ثبت شرکت در اصفهان-ثبت شرکت سهامی خاص-رتبه5 آماده پیمانکاری-رتبه-ثبت شرکت-فروش شرکتها-گرید5-برند بهداشتی-فروش شرکت آماده-رتبه5 آماده-شرکت - رتبه 5 آماده-
بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.