بعد از ثبت شرکت چه کاری باید انجام شود؟

دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت 09:33

در این بخش در مورد اقداماتی که باید بعد از ثبت شرکت انجام شود توضیحاتی ارائه شده است. شرکا بعد از این که تصمیم به ثبت شرکت گرفتند می توانند مدارک ثبت شرکت را جمع آوری کرده و نسبت به ثبت آن اقدام نمایند. بعد از اعطای مدارک و ثبت شرکت، بر اساس نوع شرکت، مدارکی برای افراد ارسال می شود که نشان دهنده ی تایید و ثبت شرکت می باشد. در چنین موقعی باید اقدامات بعدی صورت گیرد که در غیر این صورت عواقب آن بر عهده ی افراد ذی ربط می باشد.

بعد از این که شرکت یا موسسه را ثبت نمودید، باید طی یک هفته، دفاتر تجاری را پلمپ نمایید. بعد از این باید حوزه مالیاتی خود را تعیین و اقدام به اخذ کد اقتصادی کنید. اگر از این کار امتناع کنید مسوولیت جرائم اقتصادی بر عهده ی شماست. بعد از این به مدت دو ماه فرصت دارید )دو ماه از تاریخ ثبت شرکت( نسبت به پرداخت ده در هزار سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید. در صورتی که از این کار نیز امتناع ورزید به میزان دو برابر جریمه خواهید شد . خوب است هنگام ثبت شرکت چه قبل و چه بعد از آن با مشاورین ثبت شرکت مشاوره داشته و از روند امور کاملا آگاه باشید تا دچار ضرر و زیان نشوید .

منبع: http://www.esherkat.com

همانطور که گفته شد، برای ثبت شرکت حتی بعد از تحویل دادن مدارک لازم و اقدام برای ثبت شرکت و تایید ثبت شرکت شما، باید مجموعه کارهایی انجام شود. در متن ارائه شده در بالا تعدادی از این موارد ذکر شده است و همانطور که گفته شد بهتر است برای آنکه دچار ضرر و زیان نشوید، با متخصصین ثبت شرکت مشورت کنید. برای مشاهده لیست موسسات و افراد متخصص در زمینه ثبت شرکت و رتبه بندی بر روی عبارت متخصصین ثبت شرکتها کلیک نمائید. در ادامه تعدادی از آگهی های مرتبط با ثبت شرکت و رتبه بندی، خرید و فروش رتبه و شرکت پیمانکاری و مشاوره آماده، ثبت برند، ارتقای گرید شرکت و .... ارائه شده است.


خرید رتبه راه و ساختمان،آب،ابنیه،تاسیسات
نصرت زادگان

الناز رضایی


خرید و فروش شرکت رتبه دار ساجات عمرانی
موسسه نوین ثبت
عبارتهای کلیدی: گرید5-ثبت برند-شرکت گرید 5-فروش رتبه-ثبت شرکتها-اخذ رتبه 5 پیمانکاری آماده-واگذاری رتبه های آماده-فروش رتبه-اخذ کارت بازرگانی-شرکت رتبه دار پایه 5-شرکت-رتبه بندی-تاسیسات-رتبه بندی شرکت در مشهد-تأمین مهندس-رتبه ابنیه-فروش شرکت رتبه5-فروش شرکت رتبه-گرید-شرکت-پیمانکاری-فروش شرکت آماده پیمانکاری-انحلال شرکت-رتبه آماده پیمانکاری-رتبه بندی شرکتها-رتبه شرکت-اخذ رتبه 5-رتبه5 ساجاتی-رتبه بندی-رتبه بندی-

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.